FERNANDO TORRES

Home

Remíza na Emirates Stadium

LFC remizovalo na Emirates Stadium s Gunners 1:1.V zápase byl lepší tým z Liverpoolu ale nedokázal toho využít ve svůj prospěch.Ve 24.minutě poslal do vedení Arsenal Robin van Persie,do té doby bylo o něco lepší LFC.Ovšem poslední 5-minutovka první půle patřila jasně hostujícím.Ve 42.minutě vyrovnal po dlouhém pasu Robbie Keane.A o dvě minuty později mohl navýšit skóre Gerrard i Kuyt.Ve druhém poločase dostal Adebayor červenou kartu a šel do sprch.Ale Liverpool 30-minutovou přesilovku nevyužil.Netrefil se Agger,Kuyt ani El Zhar.Zápas tedy skončil 1:1 a zítra hraje Chelsea v Goodison Parku proti Evertonu,pokud vyhraje půjde před Liverpool na 1.místo tabulky PL.

SESTAVY:

Arsenal: Almunia - Sagna, Gallas, Djourou, Clichy - Denilson, Song, Fabregas, Nasri - Adebayor, Van Persie

Liverpool: Reina - Arbeloa, Carrager, Agger, Insua - Kuyt, Gerrard, Lucas, Alonso, Riera - Keane